Witamy w ibis Music 2019

10 Marzec 2019

World - ibis team

Crowd gig
« Uwielbiamy muzykę na żywo. Pasję tę przenosimy do hoteli ibis. »

Podróżujący wszędzie mogą poczuć się jak w domu

Hotele ibis są znane z tego, że podróżni czują się w nich jak w domu niezależnie od tego, w jakiej części świata się znajdują. Muzyka działa podobnie — łączy ludzi z całego świata tworząc atmosferę pełną dobrej energii . W 2019 r. stajemy się królestwem muzyki - zapraszamy muzyków i fanów na wyjątkowe wydarzenia. W marcu rozpoczynamy ibis Music! Zorganizujemy ponad 40 niesamowitych wydarzeń w 17 krajach, w których udział wezmą gwiazdy i obiecujący wykonawcy. Wszystko znajdziesz na ibis Music Hub, gdzie posłuchasz naszych wykonawców oraz obejrzysz transmisje na żywo z koncertów w hotelach ibis.

Jedyne w swoim rodzaju występy organizujemy dzięki współpracy z jedną z najbardziej znanych wytwórni muzycznych. 4th Floor Creative Group firmy Sony Music UK daje nam możliwość zaprezentowania w hotelach ibis najgorętszych nazwisk ze sceny muzycznej z sześciu krajów. 
Są to artyści, którzy regularnie koncertują na żywo przed tysiącami ludzi. Będziemy gościć doskonale zapowiadającego się piosenkarza i pisarza tekstów z Wielkiej Brytanii — Toma Grennana, który dotrze do nas prosto z krajowej trasy, na którą wszystkie bilety zostały wyprzedane. Jego album znalazł się w TOP 5. We Francji Boulevard des airs stała się jedną z najpopularniejszych grup. Z przyjemnością zobaczymy ją podczas serii kameralnych koncertów w naszych hotelach. W Brazylii z przyjemnością powitamy supergwiazdę stylu Sertaneja — Lucasa Lucco — który zagra dla Was niezwykłe koncerty. W Niemczech, Szwajcarii i Austrii zobaczymy gigantów indie-popu — OK KID — którzy zaprezentują utwory z cieszącego się powodzeniem, nowego albumu „Sensation”.


Nawiązaliśmy współpracę z najpopularniejszą na świecie platformą streamingową — Spotify — która wykorzysta swoje niezrównane możliwości odkrywania trendów w muzyce, aby zaprezentować najciekawszych nowych artystów. Od popu po funk, od rocka po soul — pokażemy przełomowe występy i gwiazdy jutra, które zagrają unikatowe koncerty dla ibis Music w 17 krajach.

Niesamowity rok muzyki

Nowi wykonawcy, oprócz możliwości koncertowania w hotelach, zyskają wyjątkową możliwość występu na międzynarodowym festiwalu. Aż 9 wyjątkowych artystów zagra na żywo na prezentowanej przez ibis scenie europejskiej podczas klimatycznego Sziget Festival na Węgrzech, co będzie ukoronowaniem konkursu nowych artystów ibis Music, którzy zyskają przełomową szansę na rozwój kariery.
Nie możemy się doczekać początku niezwykłego roku muzyki w hotelach ibis na całym świecie i online w ibis Music Hub. Daty koncertów przedstawimy wkrótce, więc warto obserwować nasze kanały społecznościowe, za pośrednictwem których będzie można dowiedzieć się, jak wziąć udział w tych niepowtarzalnych spotkaniach. Wszystkie wydarzenia będziemy też opisywać w ibis Music Hub — www.ibis-music.com