Odkryj zwycięzcę ibis MUSIC 2019

MARIA YFEU • Z HISZPANII

Yfeu, która wydała swój debiutancki singiel \"Grudges\" w marcu tego roku szybko zebrała ponad 80,000 odtworzeń na platformie Spotify. Dzięki jej czarującemu głosowi i spokoju, które wokalistka ma w sobie na długo zapamiętamy jej występ na Szigecie.

Zamknięte głosowanie. Proszę zwrócić uwagę, że ze względu na kwestie techniczne zasady głosowania zostały zmienione - proszę sprawdzić zasady głosowania, aby dowiedzieć się więcej.
Regulamin
9 finalistów ibis MUSIC

SO FLOW • Z POLSKI

So Flow łączy gatunki muzyczne jak Jazz, Soul i Hip-Hop wykorzystując do tego stare winyle oraz nowoczesne syntezatory muzyczne. Zespół zagrał do tej pory wiele koncertów w całej Polsce i wystąpił na ibis Presented by Europe Stage na Festivalu Sziget prezentując swoje unikalne i mocne nowatorskie brzmienia!

NAË • Z FRANCJI

Naë podczas swojego występu na Sziget pokazała na scenie profesjonalizm, pewność siebie i nawiązała świetny kontakt z publicznością. Jej wypełniony soulem pop, a także francuski styl wokalistki sprawiają, że ciężko o niej zapomnieć.

NXDIA • Z WIELKIEJ BRYTANII

Muzyka artystki Nxdia to inteligentne połączenie hip-hopu z jej soulową duszą. mająca zaledwie 19 lat wokalistka pokazuje swoją ciekawą osobowość poprzez chwytliwe teksty, co wróży jej wielką karierę.

GLASS CRISTINA • Z MEKSYKU

Grupa pochodząca z Cancun w Meksyku w swoich elektronicznych dźwiękach wypełnionych soulem inspiruje się takimi artystami jak Jungle, Bon Iver i Alt J. Ich występ w rodzinnym Cancun podczas koncertu ibis Music był tak samo energetyczny jak ten podczas Szigetu.

QAAYEL • Z MAROKA

Qaayel to utalentowany artysta, który reprezentuje nowoczesny mix R'n'B, Soulu i Popu. Artysta jest uznawany w Maroko za jedno z najciekawszych odkryć muzycznych. Jego energiczny występ na żywo podczas Szigetu postawił wszystkich na nogi.

MOGLII • Z NIEMIEC

Moglii, utalentowany artysta z Niemiec umiejętnie łączy muzykę elektroniczną z typowo popowymi tekstami swoich piosenek. Jego energia podczas występu na żywo wymieszana z grą na keyboardzie i wokalami dała publiczności prawdziwe show.

GILSONS • Z BRAZYLII

Grupa Gilsons w ostatnich miesiącach sporo występowała w Rio De Janeiro, zjednując sobie sporą grupę fanów. Wokaliści w unikalny sposób wymieszali dźwięki Samby z nowoczesnymi rytmami, co zagwarantowało im występ na Festiwalu Sziget.

MARIA YFEU • Z HISZPANII

Yfeu, która wydała swój debiutancki singiel \"Grudges\" w marcu tego roku szybko zebrała ponad 80,000 odtworzeń na platformie Spotify. Dzięki jej czarującemu głosowi i spokoju, które wokalistka ma w sobie na długo zapamiętamy jej występ na Szigecie.

MVNSI • Z BELGII

Ten niesamowity raper Belgijsko-Kongijskiego pochodzenia szybko stał się jednym z ważniejszych wokalistów nowego pokolenia w Belgii. Unikalna forma Hip-Hopu połączona z Afrykańskimi bitami, sprawiła że jego występ na Szigecie był wprost elektryzujący.